اگر به‌تازگی قصد دارید برای سیسمونی پسرانه روانه بازار شوید و خرید کنید، بهتر است این مقاله را بخوانید تا در مورد لباس‌هایی که قرار است در سیسمونی باشند بیشتر بدانید؛ موارد مهمی که نباید فراموش شود و اقلامی که خریدشان ضرورری نیست. همان‌طور که در مطلب سیسمونی دخترانه به آن اشاره کردیم، نیازی نیست تا چند سالگی برای فرزندتان لباس بخرید. این رسم از ابتدا اشتباه بوده و اشتباه هم ادامه داشته است. بهتر است فقط لباس‌هایی را بخرید که کودک تا قبل از یک‌ سالگی به آن‌ها نیاز دارد.

برای سیسمونی پسرانه حتماً این موارد را بخرید!

سیسمونی پسرانه

خُب بهتر است ابتدا با بایدها شروع کنیم. چه لباس‌هایی را باید در سیسمونی پسرانه بخرید؟ وقتی این موارد را تهیه کردید باقی اقلام غیرضروری است که توصیه می‌کنیم فعلاً برایشان هزینه نکنید.

سیسمونی پسرانه

کودک زمانی که تازه متولد شده نیاز به یک دست لباس بیمارستانی و لباس‌هایی با سایز صفر دارد. این لباس‌ها تا قبل از یک‌ماهه‌شدن نوزاد برای او مناسب است، پس بهتر است در خریدشان زیاده‌روی نکنید. لباس‌های چندتکه برای این مورد مناسب است؛ شلوار، لباس آستین بلند دکمه‌ای، آستین کوتاه، زیردکمه‌دار، رکابی نوزاد، جوراب، دستکش و کلاه از جنس نخ‌‌پنبه. این موارد را باید برای نوزادتان در بدو تولد تهیه کرده باشید. تعدادشان هم باید به‌گونه‌ای باشد که بعد از تعویض لباس یک عدد به‌عنوان جایگزین باشد تا لباس‌های کثیف شسته و خشک شوند.

سیسمونی پسرانه

حالا می‌ر‌سیم به لباس‌های یک تا سه‌ماهگی. لباس‌هایی که برای این سن نوزاد مناسب است بالای یقه‌شان مشخص شده است. خرید سرهمی برای این مورد از هر نوع لباس دیگری بهتر است؛ مخصوصاً نوع جوراب‌دار آن. لباس‌های سه‌تکه هم که شامل سرهمی، زیردکمه‌دار و شلوار است خریدی مناسب است. حواستان باشد که کودک در هر سنی در چه ماهی از سال قرار دارد و باتوجه‌به گرما و سرمای هوا جنس لباسش را انتخاب کنید.

سیسمونی پسرانه

برای سه تا شش‌ماهگی و شش تا دوازده‌ماهگی هم به‌همین‌ترتیب خرید لباس را انجام دهید. بهتر است برای نوزاد به‌جای لباس مجلسی، بیشتر لباس‌های موردنیازش را تهیه کنید. پاپوش را جایگزین خرید کفش کنید؛ چراکه نوزاد قادر به راه‌رفتن نیست و خرید کفش برای او اشتباه است. برای خرید سیسمونی پسرانه از مشورت با افراد باتجربه غافل نشوید.

سیسمونی پسرانه سیسمونی پسرانه سیسمونی پسرانه سیسمونی پسرانه سیسمونی پسرانه سیسمونی پسرانه سیسمونی پسرانه

نوشته برای سیسمونی پسرانه چه لباس‌هایی بخریم؟ اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.

مطالب مرتبط