شبکه پر طرفدار نت فلیکس دوباره تریلر جدیدی از فیلم Okja (اوکجا) منتشر کرده این فیلم در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۷ (۷ تیر ۱۳۹۶) از شبکه نت‌فلیکس منتشر خواهد شد. کارگردانی این فیلم را « بونگ جون هو » بر عهده دارد. او که یک کارگردان خوش نام از کره ی جنوبی است فیلم های خوبی مانند میزبان (The Host)، مادر (Mother) و برف‌شکن (Snowpiercer) را در کارنامه خود دارد.

از بازیگران این فیلم میتوان به : سئو-هیون، تیلدا سوئینتن، جیک جیلنهال، پل دانو، استیون ین، لی‌لی کالینز، کلی مکدونالد، دوون بوستیک، بیونگ هی بونگ، شرلی هندرسون، چوی وو-شیک، یون جی-مون،دنیل هنشال و جیانکارلو اسپوزیتو اشاره کرد که در فیلم Okjaa حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

خلاصه داستان : میجا یک دختر ۱۰ ساله روستایی است که مسئولیت نگه‌داری حیوانی به نام اوکجا را بر عهده دارد. این حیوان به یک همدم ثابت برای او تبدیل شده است و این دو در روستایی کوهستانی در کشور کره جنوبی زندگی می‌کنند. اما تغییرات در یک شرکت چند ملیتی که متعلق به خانواده میراندو است، باعث می‌شود تا آن‌ها سراغ اوکجا بیایند و پس از گرفتن این حیوان، او را به نیویورک آمریکا انتقال دهند. لوسی میراندو، رئیس این کمپانی برای بهترین دوست میجا یک برنامه بسیار بزرگ دارد. ولی میجا بدون هیچ برنامه خاصی و تنها با یک اراده قوی به نیویورک سفر می‌کند تا اوکجا را نجات دهد. او در این ماموریت خطرناک باید با گروه‌های متفاوتی از سرمایه‌داران، تظاهرکنندگان و مصرف‌کنندگان روبه‌رو شود. با این حال، سرنوشت اوکجا هرچه که باشد، میجا فقط می‌خواهد او را به خانه ببرد.

نوشته تریلر جدید فیلم Okja «اوکجا» منتشر شد اولین بار در هارمونی مگ پدیدار شد.

مطالب مرتبط