الهام پاوه‌نژاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون امشب (سه‌شنبه ۱۹ شهریور ماه) در دومین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» میزبان زن و شوهری است که قصه عجیب مبارزه با سرطان را روایت می‌کنند.

به گزارش رسیده، دومین قسمت از فصل چهارم برنامه هزارداستان که با اجرای الهام پاوه‌نژاد به عنوان مجری و راوی قصه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، درباره حال عجیب زنی است که بعد از سخت‌ترین مرحله شیمی درمانی به برنامه «هزارداستان» آمده است.
فصل چهارم برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد در ماه محرم و صفر ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود و در ساعات ۱ بامداد، ۷ صبح، ۱۳ بعدازظهر بازپخش می‌شود.
قطعه تیتراژ این برنامه را سینا سرلک خوانده است.
«هزار داستان» برنامه‌ای گفت‌وگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده است. این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود، از ماه رمضان سال ۹۶ آغاز شد و فصل چهارم آن پس از پشت سر گذاشتن سه فصل موفق و پرمخاطب در ماه محرم و صفر امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

نوشته حیرت‌زدگی الهام پاوه‌نژاد از معجزه عشقی عجیب در «هزار داستان» اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

مطالب مرتبط