دانلود رایگان فیلم ایرانی گیتا (Gita) با کیفیت بالا ۱۰۸۰p HD و ۷۲۰p

دانلود رایگان فیلم ایرانی گیتا ۱۳۹۶

دانلود فیلم گیتا با هنرنمایی مریلا زارعی

 Gita New Movie

دانلود فیلم زیبای گیتا از دانلود مووی

مشخصات فیلم: گیتا ۱۳۹۶

لینک IMDB:

کشور سازنده: ایران

موضوع: اجتماعی

سایت منتشر کننده: Download Movieدانلود مووی

کارگردان: مسعود مددی

بازیگران: مریلا زارعی، حمیدرضا آذرنگ، سارا بهرامی، بهناز جعفری، نادر فلاح، یلدا قشقایی، کتایون سالکی، محمدحسن محمدیان و رامین افشاری .

زبان فیلم: فارسی

سال تولید:۱۳۹۴

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶

خلاصه داستان: فیلم ایرانی گیتا (Gita) روایت زندگی گیتا و همسرش امیر است که دل مشغولى هاى ساده خود را دارند. گیتا بعد از گذشت دو سه سال از رفتن پسرش به خارج از کشور هنوز به شدت دلتنگ است و دورى او را برنمى‌تابد. فارغ از همه تدابیر و دلخوشى هاى ساده آن ها، سرنوشت تغییرات پیچیده و غیرمنتظره اى برایشان رقم مى زند.

گیتا به پسرش دلبستگی زیادی دارد. پس از حادثه‌ای که برای متین پیش می‌آید، گیتا تلاش می‌کند تا با این موضوع کنار بیاید، اما با گذر زمان متوجه واقعیت‌های جدیدی می‌شود..

خبرهای جدید از گیتا:

مسعود مددی: برای تندتر شدن ریتم «گیتا» و بهتر شدن آن ۲ دقیقه از فیلم را کم کرده ایم. (۱ امرداد ۹۵)

خلاصه ای از داستان فیلم گیتا:

گیتا (مریلا زارعی) شخصیت اصلی داستان است و اساس فیلم حول محور او می چرخد، فیلم گیتا در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و موسسه تصویر شهر تهیه شده است. مسعود مددی (کارگردان) درباره این فیلم میگوید: گیتا ژانری درام اجتماعى دارد و درباره رابطه خاص یک مادر و فرزند است. بنظر مى آید که ویژگى متمایز و آشفتگى غریب موجود در این رابطه که احساس برانگیز و درعین حال عمیق و قابل تامل است کشش داستانى قابل توجهى براى بیننده ایجاد کند. داستان فیلم درباره یک زن شوهر بنام های گیتا و امیر است که مشغول و سرگرم زندگی خودشان هستند، گیتا حتی بعد از سه سال که متین (فرزندش) به خارج کشور رفته اما کماکان همچون روزهای اول سفر بشدت دلتنگ او است و توانایی تحمل دوری پسرش را ندارد. جدا از این مسئله و گاه دلخوشی های ساده شان سرنوشت تغییرات و وقایع غیر منتظره ای برایشان به وجود می آورد. این فیلم بیشتر بر رابطه ویژه بین مادر و فرزند در شرایط خاص و پیچیده تاکید دارد و هر اندازه داستان پیش می رود پیچیدگی این رابطه برای تماشاگر آشکارتر می شود…

لینک های دانلود فیلم گیتا

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

[ لینک دانلود ]


دانلود با کیفیت ۷۲۰p

[ لینک دانلود ]


دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p HD

[ لینک دانلود ]


پیشنمایش و تریلر فیلم گیتا

نوشته دانلود رایگان فیلم ایرانی گیتا (Gita) با کیفیت بالا ۱۰۸۰pو۷۲۰p با بازی مریلا زارعی اولین بار در دانلود فیلم جدید | دانلود مووی. پدیدار شد.

مطالب مرتبط