دانلود زیرنویس فارسی سریال Die Hart


دانلود زیرنویس فارسی سریال Die Hart

دانلود زیرنویس فارسی سریال Die Hart ، دانلود زیرنویس سریال هارت جان‌ سخت ، این سریال محصول سال ۲۰۲۰ آمریکا و شبکه Quibi است که در قالب ۱۰ اپیزود و از تاریخ ۲۰ جولای ۲۰۲۰ به روی انتن رفت. تریپر کلنسی (Tripper Clancy) و درک کالستد (Derek Kolstad) سازندگان مشهور این سریال هستند که هر کدام به ترتیب در تولید آثاری نظیر سریال I Am Not Okay with This و مجموعه فیلم های John Wick نقش داشته اند.

سریال Die Hart سریالی در ژانر اکشن، کمدی و هیجان انگیز است که سوپر استارهایی نظیر کوین هارت (Kevin Hart) و جان تراولتا (John Travolta – نامزد ۲ جایزه اسکار) نقش اصلی این سریال هستند. فیلم Jumanji: The Next Level 2019 از دیگر کارهای خوب نقش اول این سریال است. از دیگر بازیگران خوب این سریال می توان به ناتالی امانوئل (Nathalie Emmanuel) ، جاش هارتنت (Josh Hartnett) و ژان رنو (Jean Reno) اشاره کرد.

داستان سریال Die Hart درباره بازیگر محبوب کوین هارت است که در این سریال در نقش خودش، یک کمدین که از کارهای ضعیفش خسته شده، ظاهر می‌شود. هارت خیلی زود و هنگامی که کارگردانی مشهور نقش اصلی یک فیلم را به او پیشنهاد می‌کند، به آرزویش می‌رسد اما قبل از این فیلم باید در بزرگترین آموزشگاه فیلم‌های اکشن که توسط یک مربی روانی اداره می‌شود، آموزش ببیند. کوین که تحت تأثیر این مربی مدرسه اکشن و یک دانش آموز رقیب سرسخت قرار گرفته است، باید یک سری سکانس های اکشن خیلی سخت را ایفا کند و …

هم اکنون زیر نویس سریال Die Hart 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس فصل اول سریال Die Hart (دانلود زیرنویس فصل اول سریال هارت جان‌ سخت) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

مطالب مرتبط