دانلود زیرنویس فارسی سریال Flower of Evil ، دانلود زیرنویس سریال کره ای گل شیطان ، این سریال محصول سال ۲۰۲۰ کشور کره جنوبی و شبکه tvN می باشد که پخش آن از تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۲۰ آغاز شد. کیم چول کیو (Kim Chul Kyu) کارگردان این سریال است که پیش از این نیز سریال کره ای Chicago Typewriter را کارگردانی کرده است.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Flower of Evil

دانلود زیرنویس فارسی سریال Flower of Evil

سریال کره ای The Flower of Evil سریالی در ژانر هیجان انگیز ، ملودرام و رازآلود است. لی جونکی (Lee Joon Ki) و مون چه وون (Moon Chae Won) دو سوپر استار محبوب کره ای هستن که زوج اصلی این سریال را تشکیل می دهند. نکته جالب اینجاست که این دو بازیگر پیش از این نیز در سریال کره ای Criminal Minds با یکدیگر همبازی بوده اند.

داستان سریال Flower of Evil (سریال گل اهریمنی) درباره ی پدری مهربان و سخت کوش به نام بائک هی سونگ (با بازی لی جونکی) است که با تلاش فراوان سعی دارد که هم در خانه و هم در محل کار، تمام نیروی خود را برای تلاش بیشتر خرج کند. از طرفی همسر او ، چا جی وون (با بازی مون چه وون) کاراگاه تیزهوش و موفقی است که متوجه می شود پشت چهره فریبنده و خوبی های همسرش ، گذشته ی وحشتناکی وجود دارد که از همه پنهان می کند. پس سعی می کند راز این گذشته را کشف کند و…

هم اکنون زیر نویس سریال Flower of Evil 2020 آماده دریافت می باشد و شما می توانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای Flower of Evil (دانلود زیرنویس سریال کره ای گل شیطان) و زیرنویس فارسی سایر فیلم ها و سریال های روز دنیا از وب سایت ای سابتایتل دیدن فرمایید.

مطالب مرتبط