دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017

دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017

دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017

عنوان ها: برای هدفم مبارزه میکنم | Fight for My Way
وضعیت پخش: درحال پخش | تا قسمت آخر اضافه شد
زیرنویس فارسی: دارد | تا قسمت آخر اضافه شد
ژانر: کمدی | عاشقانه | کسب و کار
شبکه پخش: KBS2
تعداد قسمت: ۲۰
تاریخ پخش: ۲۲ مه ۲۰۱۷ | دوشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۶
روز های پخش: دوشنبه ها و سه شنبه ها
بازیگران: Park Seo Joon ,Kim Ji Won , Song Ha Yoon

خلاصه داستان: کو دانگ من قبلنا در دوران مدرسه تمرین تکواندو میکرد و حالا به عنوان یک کارمند قراردادی مشغول به کاره. درحالی که اون به دنبال گرفتن عنوان UFO (مسابقات قهرمانی) هست, چوی آهه را رویای گویندگی خودشو رها میکنه و به عنوان مسئول اطلاعات یک فروشگاه مشغول به کار میشه و …

.

دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017

.

بازیگران اصلی

  • Park Seo-joon در نقش Ko Dong-man
  • Kim Ji-won در نقش Choi Ae-ra
  • Kim Ji-won در نقش Choi Ae-ra
  • Song Ha-yoon در نقش Baek Seol-hee

.

کیفیت ۵۴۰p

Fight.for.My.Way.E01.540p.mkv – 203.0 MB
Fight.for.My.Way.E02.540p.mkv – 188.6 MB
Fight.for.My.Way.E03.540p.mkv – 221.4 MB
Fight.for.My.Way.E04.540p.mkv – 208.0 MB
Fight.for.My.Way.E05.540p.mkv – 218.9 MB
Fight.for.My.Way.E06.540p.mkv – 196.6 MB
Fight.for.My.Way.E07.540p.mkv – 206.4 MB
Fight.for.My.Way.E08.540p.mkv – 206.8 MB
Fight.for.My.Way.E09.540p.mkv – 207.1 MB
Fight.for.My.Way.E10.540p.mkv – 202.1 MB
Fight.for.My.Way.E11.540p.mkv – 220.5 MB
Fight.for.My.Way.E12.540p.mkv – 223.2 MB
Fight.for.My.Way.E13.540p.mkv – 223.2 MB
Fight.for.My.Way.E14.540p.mkv – 217.7 MB
Fight.for.My.Way.E15.540p.mkv – 198.5 MB
Fight.for.My.Way.E16.540p.mkv – 218.9 MB

.

دانلود زیرنویس فارسی تمام قسمت ها

.

نقد و بررسی سریال

گودونگ من و چوارا دوستهای صمیمی گرمابه و گلستانن که یه عمره با همن. ازهمون کوچیکی گودونگ من یه پسر خنگ ودست وپا چلفتی بوده که زیر سایه ی قلدر بازی های چو ارا تونسته تو تکواندو به جاهای خوب برسه. اما ده سال پیش. به خاطر درمان خواهرش مجبور به ضد و بند میشه که دستش رو میشه و از این رشته خداحافظی میکنه.

اما خاطره اون مسابقه و باخت خفت باری که داشته همیشه رو شونه اش سنگینی میکنه و نمیتونه از دست کابوس اون مسابقه خودش رو خلاص کنه و حالا بعد از سالها بدون هیچ امید و آرزویی رویای قهرمان رو بوسیده و کنار گذاشته و تنها روزهاش رو میگذرونه.

از طرف دیگه چویی ارا که از اون کیجیبه های ناخلف روزگاره و از کودکی سودای خوانندگی در سرداشته. بعد از سال ها به آرزوش نرسیده که هیچ. بلکه درجا زده و مجبور شده به یه شغل رده پایین اکتفا کنه.

خلاصه که هرکدوم یه جوری تو رسیدن به رویاهاشون شکست خوردن و قلبشون از نرسیدن به آرزوهاشون به درد اومده. از طرف دیگه ما سول هی دوست صمیمی ارا وجومان رو داریم. این دو که شیش ساله با همن. هنوز نتونستن موقعیت مناسب برای ازدواج پیدا کنن اما کم کم با حضور کارمندی جدید زندگی بی نهایت سادشون دچار تغییر میشه.

سریال خیلی ساده و شاید کلیشه ای باشه. بارها و بارها درباره قهرمان هایی خوندیم که شکست خوردن اما دوباره کمر راست کردن وتونستن به رویاهاشون برسن.

سریالی که علاوه بر سختی هایی که این ادم های ساده تو زندگی کشیدن به عاشقانه ی سادشون هم میپردازه. از اون دست سریالهایی که عملا هیچی برای عرضه نداره اما بیینده رو با محیط ساده وگه گاه خودمونیش جذب میکنه. تا جایی که تا انتهای راه با این ادم های خنگ وپ خمه و ساده جلو میریم.

با شروع سریال یه جورهایی یاد خودم و قدیم ها افتادم که ازهرکسی میپرسیدی یه ارزو ورویای بزرگ داشت یکی دکتر و یکی خلبان و یکی جراح پوست و مو وزیبایی. شاید تنها تک وتوک تونستیم به اون رویاهامون برسیم وهمگیمون تو این مسیر طولانی شکست ها خوردیم ورویاهامون رو به دست فراموشی سپردیم.

دقیقا هرکسی میتونست با این سریال همزاد پنداری کنه مخصوصا محیط عادیش و اون نمای خونه های تو در تو خیلی جالب بود. حداقل دیگه خبری از اشرافیت و لباسهای آنچنانی بازیگرها نبود نیمی از کار چوارا ودونگ من با یه تیشرت وشلوار ورزشی تو سریال جولان میدادن.

.

دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017

درمورد بازیگرها

چوارا. به نظر من با وجود اینکه چشمهاش تابه تاست و زیبایی خاصی هم نداره و شاکیم اینقدر رو زیبایی این دختر مانور میدن. اما همیشه نقش هایی بازی کرده که کاملا سغجی بودنش رو به رخ میکشیده. از همین هم راضیم ..از سریال وارثان گرفته تا نسل خورشید و اینجا. کاملا به این نقشش میخورد. یه دختر حاضر جواب پررو .

اما ملوس سریال سول هی. وای من اینقدر دوستش داشتم خیلی کیوت وبامزه ومهربون بود. از اونهایی که با هیچی میسازن. از اول تا اخر سریال مطمئن بودم از سر جومان هم زیاده. یعنی وقتی کارهای خونواده شوهرش رو میکرد دلم میخواست دسته جمعی خونواده جومان رو منهدم کنم.

با اینکه سریال های طنز معمولا از ریتم میوفتن. اما از این سریال خیلی راضی بودم چرا که تا لحظه ی اخر هم سعی شده بود طنزش رو حفظ کنه. از این جهت بهش نمره خوبی میدم. روند سریال هم رو به جلو بود. اوایل سریال با رقیب داستان جلو رفت و کم کم پای عاشقانه چوارا ودونگ من به میون اومد و بعد هم مسابقه ی اصلی.

دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017

سکانس برتر

قسمتی که چوارا یواشکی به مسابقه ی دونگ من اومده بود رو انتخاب میکنم ..

 (دونگ من. تو دردسر افتادم. حالا وقتی گریه میکنی هم خوشگلی.)

پایان سریال هم خیلی خوب بود. خوب تر از اونکه توقعش رو داشتم. با یه لبخند گنده از سریال خداحافظی کردم. مخصوصا اینکه زیاد هم رو قهرمانی دونگ من مانور داده نشد. فقط نشون داد که حریفش رو برد. تا همینجا. یشتر از اون اغراق بود که به نظر من جالب نمیشد. از طرف دیگه هم از اول داستان دوست داشتم بدونم ارا قراره بالاخره چه جوری به رویاش برسه که نویسنده خیلی خوب به این ایده جهت داد.

.

دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017

نوشته دانلود سریال کره ای Fight for My Way 2017 اولین بار در دانلود دراما – مرجع دانلود رایگان سریال کره ای. پدیدار شد.

مطالب مرتبط