دانلود فیلم American Exorcism 2017 با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی – کیفیت بالا – دانلود فیلم ترسناک

فیلمستان مرجع دانلود فیلم خارجی و جدید

دانلود فیلم American Exorcism 2017 دانلود فیلم American Exorcism 2017

منتشرکننده : فیلمستان

نام فیلم: American Exorcism
سبک: ترسناک
کارگردان فیلم:  Tripp Weathers
ستارگان:   Michael Filipowich, William McKinney, Kate Tumanova
کشور کشور:  امریکا
سال انتشار: ۲۰۱۷
امتیاز: ۳٫۱ از ۱۰
مدت زمان: ۹۲ دقیقه

دانلود فیلم بزرگسال
مرجع بیشتر: کلیک کنید
داستان فیلم: داستان فیلم درباره مردی به تام ریمون است که گذشته بدی را پشت سر گذاشته اما پس از مدتی دوست قدیمیش به سراغ او میاد تا دخترش که دچار جن زدگی شده را نجات دهد و …

نقد فیلم

با غلبه بر فیلم های ترسناک در مورد داشتن مالکیت شیطانی، داستان به شدت در حال وقوع است که از طریق توده ها از آن عبور می کند. این برنامه شامل علامت اختصاری American Exorcism است که در ۲ مه از VOD منتشر شده و دی وی دی در ۱ آگوست از طریق Uncork’d Entertainment درست شده است. تولید شده توسط Thriller Films در ارتباط با Productions Master Key، نوشته شده و به کارگردان فیلمی Tripp Weathers (She House Cinema 2005، Last Session 2013)، Exorcism آمریکا چیزی نیست که انتظار می رود.

عصبانیت آمریکایی ۲ – عصبانیت آمریکایی (نقد فیلم)
هنوز از عذرخواهی آمریکایی

Damon (Michael Philippowich: Longmire 2016، NCIS: New Orleans 2017) و همسرش Janelle (جسیکا موریس: Perception 2014، Rosewood 2016) سهم دختر Caroline (کارولین جوان – سیسیلی Fontaine: استخر کوسه ۲۰۱۶، دختران و پسران شایعه ۲۰۱۶) و معمولا خوشحال هستند با این حال، جانلله کار نیمه وقت دیمون را به عنوان یک عصبانیت پذیر نمی پذیرد. این است که بخشی از آن است که هر بار که او بی رحم است، او عمیقا تحت تاثیر قرار گرفته است، و از سن هجده سال پس از شب سرنوشت ساز، دیمون در نیمه کنترل یک دیو در داخل او بود.

با گذشت زمان، او می آموزد که قدرت را به خوبی کنترل کند و با وجود مشکلات جنل، دیمون با کمک دوستان Padre (ویلیام مک کینی: سریال تلویزیونی Baked Goods، سفر به سلطنتی ۲۰۱۷) و Will (Braxton Davis: Death Factory 2014، Samurai Cop 2: Vengeance Deadly)، در مراسم عروسی دیگری شرکت می کند.

مطالب مرتبط