دانلود فیلم Indian Horse 2017 با لینک مستقیم

دانلود فیلم درام – کیفیت ۱۰۸۰ – زیرنویس فارسی

فیلمستان مرجع دانلود فیلم جدید و خارجی

دانلود فیلم Indian Horse 2017 دانلود فیلم Indian Horse 2017

منتشرکننده : فیلمستان

نام فیلم: Indian Horse
سبک: درام
کارگردان فیلم:  Stephen S. Campanelli
ستارگان:   Ajuawak Kapashesit, Forrest Goodluck, Sladen Peltier
کشور کشور:  کانادا
سال انتشار: ۲۰۱۷
امتیاز: ۷٫۴ از ۱۰
مدت زمان: ۱۰۱ دقیقه

دانلود فیلم بزرگسال
مرجع بیشتر: کلیک کنید
داستان فیلم: یک پسر سرخپوست کانادایی در دهه ۱۹۷۰ که تبعیض نژادی و نژاد پرستی جریان دارد سعی میکند تا به بازیکن حرفه ای هاکی تبدیل شود و…

نقد فیلم

اسب هند
کارگردان فیلم Stephen S. Campanelli
بازیگران Sladen Peltier، Forrest Goodluck و Ajuawak Kapashesit
عرضه شده در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ (TIFF 2017)

Stephen S. Campanelli در طراحی احتمالا پدیده مخرب و سمی در تاریخ کانادا، داستان عجیب و غم انگیز Aboriginals را در دوران سیستم مدرسه مسکونی هند در اسب های هند با ترس و اضطراب و هیجان انگیز تلقی می کند.

فیلم اقتباسی از رمان ریچارد وگامی، این فیلم به دنبال یک اسباب بازی اوجیبوری به نام اسب اسب سویل است که توسط مقامات دولتی در سال ۱۹۵۶ دستگیر شده است و در مدرسه اقامت در هند واقع در انتاریو قرار دارد. در میان دیگران بومی، او مجبور است به زبان فیلم انگلیسی صحبت کند، به مسیحیت تبدیل شود، و میراث فرهنگی خود را پاک کند. در طول ضرب و شتم و تحقیر و خودکشی، ساول در بازی هاکی بازی آرزو می کند، جایی که می بیند او به طور طبیعی ماهر و فوق العاده مهارت دارد. این فیلم همچنین به دنبال نوجوانی و نوجوانی است که در سالهای نوجوانی و نوجوانی به دنیا آمده است. او در لیگ هاکی بازی میکند، با نژادپرستی نژادی و مشروبات الکلی روبرو است.

هاکی، به عنوان سرگرمی نویسی کانادایی، مکانیزمی است که سائول سیستم مدرسه مسکونی و ترومای او را زنده می کند. او شروع به دیدن و به دست آوردن هاکی ها بسیار شبیه به درس های باستانی بزرگانش، هرج و مرج و تعادل جهان و همبستگی همه موجودات است. تمام اجرای اسب های سعودی هندی از دوران کودکی تا بزرگسالی، شایسته ستایش و شناختن کیفیت فوق العاده ماندانگی و غم انگیز آن است که فیلم را با هم نگه می دارد. با این حال، یکی از نقصانگرایان، رفتار گاه به گاه کاریکاتوریستهای کشیشان و راهبهزنان است که به طرز وحشیانه اثر آن را کاهش می دهد و هیچ فضایی برای مقابله با توجیه آنها نیست. با این حال، این فیلم را تضعیف نمی کند، چرا که Campanelli تخصص خود را در زمینه فیلمبرداری به منظور بدست آوردن بی عدالت وحشتناک مدرسه و پیامدهای خشونت آمیز جهان خارج به خود جلب می کند.

اسب های هند می تواند پتانسیل های احساسی خود را از بین بردن لورل های خود را در مورد ملودرام نابود کند، اما شجاعت بیشتری برای توضیح میراث ماندگار مدارس مسکونی بر نسل های مختلف می دهد. برای انتساب به دیگران، از آنجایی که در پایان اولین عمل، به نظر می رسد داستان به نظر می رسد، به نظر می رسد یک داستان بسیار متفاوتی از “آمدن به سن” باشد. مهارت هاکی های استثنایی او به او اجازه می دهد تا از مدرسه فرار کند و Saul توسط یک خانواده بومی در اختیار دارد و به تیم محلی هاکی پیوست و در نهایت به دنبال یافتن خانواده برای صرف بقیه عمر خود است. محاکمه او تمام شده است پشتکار او پاداش است؛ ترومای او نهایی شده است.

مطالب مرتبط