دانلود فیلم Stella’s Last Weekend 2018 با لینک مستقیم

کیفیت بالا ۱۰۸۰ – زیرنویس فارسی

فیلمستان مرجع دانلود فیلم خارجی و جدید

Stella’s Last Weekend 2018 دانلود فیلم Stella’s Last Weekend 2018

منتشرکننده : فیلمستان

سبک : کمدی | عاشقانه

امتیاز : ۶٫۶ از ۱۰ _میانگین رای ۱۵  نفر

کیفیت : WEB-DL 720p

پسوند فیلم : MKV

حجم فیلم : ۸۰۲٫۳۴ مگابایت

کشور : آمریکا

زبان فیلم : انگلیسی

دانلود فیلم بزرگسال

کارگردان فیلم : Polly Draper

بازیگران : Nat Wolff,Alex Wolff,Polly Draper,Paulina Singer

داستان فیلم : داستان درباره دو برادر است که رابطه برادریاشن بعد از اینکه یکی از آن ها عاشق میشود دچار چالش بزرگی شده و…

نقد فیلم

استلا ۱۳٫ اگرچه مشخصه سگ قدیمی، در حال حاضر بر روی “پیاده روی در یک جعبه قرار گرفته، او هنوز هم لذت می برد و زندگی است بسیار بخشی از خانواده اش را دوست داشت، اما او را آغاز کرده است به از دست دادن کنترل روده او هر شب و دامپزشک ندارد فکر می کنم پیش آگهی او خوب است. با در نظر داشتن این موضوع، سالی (پولی دراپر) قصد دارد تا یک مهمانی را برای او برگزار کند و سگ ها را از اطراف محله دعوت کند. دو پسر او، جک و الیور (با بازی فرزندان خود دراپر، نات ولف و الکس ولف) آماده کمک هستند، و دوست پسر او ران (نیک سندو) در حال انجام چه او می تواند به ارائه پشتیبانی اخلاقی است.

شیمی سهم بین سه عضو مربوطه در فیلم وجود دارد و به طور موثر در فیلم به کار رفته است، و به نوبه خود تاکید بر وضعیت بی نظیر رون است. جک دور بوده است، به طور مستقل زندگی می کند، و بازگشت او باعث می شود که موقعیت بین دو برادر را جابجا کند. اگر چه مشخص است که عشق آنها عمیق است، الکساندر متولد شد، راحت داشتن مادر خود را به خود، که همچنین او را در اختلاف با رون قرار داده است. او در سن زمانی است که او همه در مورد ساخت جوک نفرت انگیز و noising تا زنان تصادفی در خیابان، و در حضور او، برادرش را به همان نوع از رفتار اسلاید، اما همه چیز جدی تر زمانی که آنها برای همان دختر قرار می گیرند.

عکس کپی کنید
زندگی در حال تغییر رمانس تشکیل بیش از آخر هفته تنها هستند هرگز قانع کننده، بدون توجه به اینکه چگونه اغلب هالیوود آنها را به ما می اندازد، پس از آن کمک می کند که دراپر (که او نیز نوشت و کارگردان فیلم فیلم) یک بیت از پس زمینه را به احساسات مردان جوان قابل توجهی را فراهم کرده است . الکس برای مدت کوتاهی دوست دختر ویولن (Paulina Singer) است. جک در گذشته با او مخالف بود و از آن زمان عاشقانه بوده است. او جوان و گیج شده است و نمی داند چگونه وضعیت را اداره کند. در پارک تفریحی محلی، جک او را به هشت پا می رساند و تنها دو بار می رود؛ الکس تمام شب را صرف پیروزی در یک اسم حیوان دست امده می کند. به طور طبیعی بیابان وضعیت به مشکل است، اما در طول راه ما دعوت برای رسیدن به هر یک از این افراد جوان (بنفش آرام است اما خواننده با این حال حضور او را احساس) و چیزی از محیط که در آن بزرگ شده ببینید.

با عواقب ارتباط بین زیبایی بین بزرگسالان، این نوعی عجیب و غریب است که واقعا بیشتر بر روی عشق خانوادگی و بررسی شخصیت تمرکز دارد. پسزمینه برای بسیاری از فیلم، استلا (با صبر قابل توجه توسط یک سگ به همین نام بازی) یک دریافت کننده او از عشق همیشگی که مقدار آن اغلب دست کم گرفته، همه مراقبت از او بدون تردید در عین حال نیز ادامه به او را برای مسلم است . یک نفر تعجب می کند که چگونه انسان بدون او می شود؛ با این حال این تصویری نیست که برخی از تلاش ها برای پیدا کردن وضعیت، بلکه از زندگی در شار که تقاطعات آنها برای آن مهم نیست. اگرچه این علامت همیشه نشانه نیست، گاهی اوقات بسیار شیرین است و تجدید نظرش بیش از دوستداران سگ در مخاطبان است.

مطالب مرتبط