سریـال «تردیـد» اواخـر شهریـور کلیـد می خورد.
به گزارش بانی فیلم، سریال «تردید» به کارگردانی جواد ارشاد و تهیه کنندگی فریبا بانک توکلی روزهای پایانی پیش تولید را پشت سر می گذارد.
این در حالی است که دانیال حکیمی و رضا توکلی به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوسته اند. البته انتخاب بازیگران همچنان ادامه دارد و به زودی اواخر تابستان و یا اوایل مهر کار در استان کرمان کلید می خورد.
سریال «تردید» در ۳۰ قسمت به کارگردانی جواد ارشاد و تهیه کنندگی فریبا بانک توکلی برای شبکه یک تولید خواهد شد و لوکیشن های این سریال در کرمان، بم، راین و فهرج بم و بخشی هم در تهران خواهد بود.
این مجموعه نگاهی به میراث فرهنگی ایرانیان دارد و در خلاصه داستان آن آمده است: مردی به نام برومند به همراه همسرش هما برای سرپرستی یک سایت باستان شناسی دعوت به همکاری می شود که در این مسیر با کشف یک منطقه بسیار حساس و استراتژیک به لحاظ تاریخی وارد ماجراهایی می شوند…
دانیال حکیمی، فرشته سرابندی، بهرام ابراهیمی، رضا توکلی، شیوا خسرومهر، فرزاد باقری، آسیه سلطانی، مریم گودرزی، علی کهن، خلیل نظام آبادی، مهدی حشمتی، زهرا اسلامی بازیگران این سریال هستند که تاکنون حضورشان قطعی شده است.
عوامل اصلی این سریال عبارتند از: تهیه کننده: فریبا بانک توکلی، کارگردان: جواد ارشاد، نویسنده: سمانه نامدار، مدیر تصویربرداری: فریدون شیردل، طراح گریم: فرانک گلنوش، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: روح الله ظریف، دستیار دوم کارگردان: میثم نجفی، مدیر صدابرداری: دهقان، طراح صحنه و لباس: حسن علیزاده، مدیر تدارکات: علیرضا کفایتی، امور مالی: امیر جعفری، دستیاران تولید: صادقی، حشمتی، وحید زاده، طاهری نژاد

نوشته دانیال حکیمی بازیگر «تردید» شد اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

مطالب مرتبط