راک نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ نمی شود

راک بازیگر سرشناس فیلم‌های اکشن که سال گذشته گفته بود در انتخابات ریاست جمهوری آینده امریکا شرکت می کند، گفت در انتخابات ۲۰۲۰ رقیب ترامپ نخواهد بود.

 

به نقل از والچر، دواین جانسون که با فیلم جدیدش با عنوان «آسمان‌خراش» از امروز جمعه راهی سینماها می‌شود، گفت در انتخابات ریاست جمهوری بعدی آمریکا رقیب ترامپ نخواهد بود.

«آسمان‌خراش» به کارگردانی راوسون مارشال تربر ساخته شده و دواین جانسون علاوه بر بازی در آن از تهیه‌کنندگانش هم است.

این فیلم که برمبنای فیلمنامه راوسون مارشال تربر و با بازی دواین جانسون، نو کمبل، نوآ تیلور، بایرون من، پابلو شرایبر و چین هان ساخته شده، از امروز ۱۳ جولای  ۲۰۱۸ در آمریکا روی پرده‌های نقره‌ای می‌رود.

جانسون که به عنوان شاه فروش تابستانی شناخته شده، سال پیش اعلام کرده بود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کند.

در عین حال همان زمان نیز خیلی قطعی نبود که او جدی گفته یا شوخی کرده است. کما این که تام هنکس نیز دو بار با حضور در برنامه‌های شبانه اعلام کرده بود به اتفاق جانسون نامزد این انتخابات می‌شود.

به تازگی جانسون ۴۶ ساله در مصاحبه‌ای اعلام کرد متاسفانه امکان این اتفاق را محقق نمی‌بیند. وی افزود:

 

این موقعیتی است که نیاز به سال‌ها کار سخت و تجربه یادگیری مهارت‌هایش را می‌طلبد. موارد مختلفی را باید سروسامان بدهم و بر مبنای برنامه‌ریزی‌های من این در سال ۲۰۲۰ ممکن نیست.

وی افزود: برای این مقام احترام زیادی قایل هستم و چیزی است که خیلی جدی مرا درگیر خودش کرده ولی چیزی که لازم دارم زمانی است که باید بگذارم تا خیلی چیزها را یاد بگیرم.

نوشته راک نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ نمی شود اولین بار در دانلود فیلم جدید | دانلود مووی. پدیدار شد.

مطالب مرتبط