مراقب باشید! چون ممکن است هنرهای خیابانی این هفته شما را مجذوب خود کنند. بزرگ‌ترین لیست نقاشی‌های خیابانی که تاکنون دیده‌اید، آماده هستند تا به تماشای آن‌ها بنشینید. در ادامه لیستی از زیباترین نقاشی روی دیوار و هنر خیابانی را خواهیم داشت. تصاویر زیبا را در روزچین دنبال کنید.

تا حالا به فکرتان رسیده است که رنگ و غلتک را برداشته و شروع به نقاشی  روی دیوار کنید؟ یک سطح ساده که شما با نقاشی روی آن، یک تفاوت هیجان‌انگیز ایجاد می‌کنید واقعاً دیدنی خواهد بود. پس با نقاشی روی دیوار گزارش تصویری امشب همراه باشید.

هیجان نقاشی روی دیوار

تصاویر زیبا
مواظب بچه فیل باشیییید، الان میفته!!!

آنچه شما نیاز دارید اسفنج، مایع ظرفشویی، چند رنگ دلخواه، سینی رنگ، غلتک، قلم زاویه‌ای و نردبان است.

این مراحل را دنبال کنید:

با استفاده از یک اسفنج بزرگ و یک محلولِ آب مخلوط با چند قطره از مایع شست‌وشوی ظرف‌ها، دیوارها را تمیز کنید تا از هرگونه گرد و غبار، خاک و گریس تمیز شوند.

غلتک را داخل سطل پر از رنگ فرو کنید و چندبار آن را به عقب و جلو تکان دهید تا هرگونه رنگ اضافه داخل ظرف بریزد. اطمینان حاصل کنید که غلتک به‌طور مساوی رنگ بگیرد. حالا غلتک را به قسمت‌های بالا و پایین دیوار بکشید تا همۀ قسمت‌ها کاملاً از رنگ پوشیده شود. همین‌طور ادامه دهید تا زمانی که دیوار شما کاملاً رنگی شود؛ تمیز رنگ کنید.

یک برس زاویه‌ای را برداشته و داخل رنگ فرو ببرید، به طوری که تنها در حدود یک‌سوم از برس را بپوشاند. استفاده از رنگ را با رعایت ریزه‌کاری‌ها ادامه دهید تا کار شما زیباتر دیده شود. حالا طرحی را که در ذهن داشتید روی دیوار پیاده‌سازی کنید. اصلاً اگر طرحی هم نداشتید، دست خود را رها کنید تا او برای شما یک تصویر هنری خلق کند؛ مطمئن باشید که بعد از اتمام کار شما یک حس و هیجان زیبا را تجربه خواهید کرد.


برای دیدن تصاویر بیشتر می‌توانید به نقاشی‌های کمال‌الملک، تصاویری از میکی موس، حیات وحش ایران، تصاویر زیبا برای پروفایل، عکس گل سرخ، کلبه چوبی، عکس بچه گربه، عکس ماهی، عکس پرنده‌های زیبا، عکس سیاه برای پروفایل و… مراجعه کنید.

نوشته شهری هنری با نقاشی روی دیوار در خیابان‌ها اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.

مطالب مرتبط