بانی فیلم، گروه تلویزیون: خشایار اعتمادی یکی از نخستین خواننده های پاپ از طرفدارانش عذرخواهی کرد! این خواننده در برنامه «کافه هنر» رادیو ایران به خاطر استفادۀ نادرستِ واژه ها در ترانه جدیدش از مردم عذرخواهی کرد.
در این برنامه دو نفر از کارشناسان نقدی به برخی از ترانه ها و از جمله یکی از ترانه های خشایار اعتمادی داشتند که باعث شد این خواننده با این برنامه تماس گرفته و توضیحاتی را در این باره بیان کند.
خشایار اعتمادی خواننده پاپ در این برنامه در گفت و گوی تلفنی عنوان کرد: من ابتدا عذرخواهی می کنم از کاربرد واژه «خواهشاً» . ما در پی اصلاح این قضیه هم برآمدیم اما متاسفانه روند کند اداری سبب می شد تغییر این واژه، چند ماه طول بکشد، به ناچار آن ترانه را منتشر کردیم. عادت بدی در فرهنگ ما وجود دارد که گناهان را به گردن بغل دستی‌ها می‌اندازیم، و متقاضی ، اثر بی‌محتوا می‌خواهد و سرمایه‌گذاران هم متناسب با تقاضا اثر تولید می‌کنند. واقعیت این است که مردم در دوره‌ای این موسیقی را می خواستند، اما امروز خوشحالم از نظرسنجی کافه هنر می شنوم که ۹۱ درصد مردم از محتوای ترانه‌های پاپ ناراضی هستند .
همه به اندازه هم مقصریم، از جمله منی که کم کار شدم . رسانه ها که این کارها را پخش کردند، وزارت ارشاد که به آثار بی محتوا مجوز داد، و در آخر مخاطبان موسیقی.

نوشته عذرخواهی آقای خواننده از طرفدارانش! اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

مطالب مرتبط