ترس از مردگان متحرک

 

فصل چهارم و جدید سریال ترس از مردگان متحرک که اسپین آف و پیش درآمدی بر سریال معروف و پربیننده مردگان متحرک است در فروردین ماه ۹۷ از سایت دانلود مووی قابل دانلود و مشاهده است.

 

زمان پخش فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک مشخص شد 

ترس از مردگان متحرک Fear the Walking Dead  یک سریال تلویزیونی آمریکایی در ژانر ترسناک و درام است که توسط رابرت کرکمن و دیو اریکسن و با بازی کیم دیکنز، کلیف کرتیس، فرانک دیلین، آلیشیا دبنام-کری، الیزابت رودریگز، مرسدس میسون، لورنزو جیمز هنری و روبن بلیدز برای شبکه EMC ساخته شد. ای‌ام‌سی در ۹ مارس ۲۰۱۵ قسمت آزمایشی سریال را تأیید کرد.

پخش فصل اول سریال از ۲۳ اوت ۲۰۱۵، پخش فصل دوم از ۴ آوریل ۲۰۱۶ و فصل سوم نیز در ۱۶ قسمت در سال ۲۰۱۷ پخش شد   و اکنون نوبت به فصل چهارم و متفاوت این سریال می رسد که از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ (۱۵ آوریل ۲۰۱۸) پخش خواهد شد.

 

شبکه ای ام سی نیز به خاطر نزدیک شدن به زمان پخش سریال Fear the Walking Dead تریلر کاملی از این سریال را پخش نمود که در ادامه این پست قابل دانلود و نمایش می باشد.

 

با توجه به مرگ‌های بسیار زیاد فصل سوم سریال، مخاطبان انتظار دارند که فصل چهارم چهره های جدید را ببینند و داستان را دنبال کنند. لنی جیمز که نقش مورگان جونز را بازی می کند، کاراکتری است که در سریال اصلی نیز حضور دارد. مگی گریس، نیز نقش آلتیا را ایفا خواهد نمود. از دیگر بازایگران این فصل می توان گرت دیلیهانت، جینا الفمن و کوین زیگرز  را نام برد.

کاربران و طرفداران این سریال می توانند فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ (۱۵ آوریل ۲۰۱۸) از دانلود مووی به صورت رایگان دانلود نمایند.

 

دانلود تریلر جدید فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک 

 

کیفیت ۴۸۰p | کیفیت ۷۲۰p

 

نوشته فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک در فروردین ماه ۹۷ پخش خواهد شد اولین بار در دانلود فیلم جدید | دانلود مووی. پدیدار شد.

مطالب مرتبط