فیلم جدید اصغر فرهادی در ایران اکران خواهد شد

 

در جدیدترین اخبار ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و ارزشیابی اعلام کرده که فیلم «همه می‌دانند» در ایران در گروه فیلم‌ های خارجی به نمایش درخواهد آمد و این به معنای اکران در سالن های محدود است.

 

 

چند روز پیش بود که اصغر فرهادی زمان اکران فیلم «همه می‌ دانند» در کشور های مختلف را اعلام کرد. در میان این کشورها هیچ نامی از ایران به عنوان یکی از کشورهای نمایش دهنده فیلم فرهادی دیده نمی‌ شد.

حال در جدیدترین اخبار ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و ارزشیابی اعلام کرده که فیلم «همه می‌دانند» در ایران در گروه فیلم‌ های خارجی به نمایش درخواهد آمد و این به معنای اکران در سالن های محدود است.

فرهادی پیش تر در جشنواره کن گفته بود:

اولویت من ساخت فیلم در ایران است و سعی می‌کنم فیلم‌ هایم را نیز تا جایی که بشود در ایران نمایش دهم. درباره «همه می‌ دانند» هم نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد و فیلم دوباره تدوین می‌ شود یا خیر. اما من کار خودم را می‌ کنم و اگر امکان نمایش آن فراهم شود بسیار خوشحال می‌ شوم.

 

 

با وجود قطعی شدن تاریخ اکران فیلم «همه می‌ دانند» در کشورهای آرژانتین، اسپانیا، آلمان و ایتالیا در ادامه اکران عمومی‌ اش در کشورهای فرانسه، بلژیک و سوئیس (بخش فرانسه زبان) هنوز درخواستی برای اکران آخرین ساخته فرهادی در ایران به سازمان سینمایی ارائه نشده است.

 

داروغه‌زاده در توضیحات کوتاهی به ایسنا گفت:

از آنجا که «همه می‌دانند» طبق ضوابط موجود تهیه‌کننده ایرانی و پروانه ساخت از سازمان سینمایی ایران ندارد، فیلم خارجی محسوب می‌شود. درنتیجه در صورت درخواست نمایش و صدور مجوز توسط شورای بازبینی، این فیلم در گروه فیلم‌ های خارجی اکران خواهد شد.

 

پنه‌لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین، ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ از بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند. (در دانلود مووی بیشتر یخوانید)

نوشته فیلم جدید اصغر فرهادی در ایران اکران خواهد شد اولین بار در دانلود فیلم جدید | دانلود مووی. پدیدار شد.

مطالب مرتبط