استفاده از تقویت کننده ناخن چه به‌صورت محصولات آرایشی آماده و چه به‌صورت مواد ساختگیِ خانگی برای کسانی که جنس ناخن‌هایشان خوب نیست و از رشد آن شکایت می‌کنند بسیار توصیه می‌شود. استفادۀ مداوم و منظم از مواد تقویت کننده ناخن باعث بهبود وضعیت رشدی آن‌ها شده و کسانی که دوست دارند ناخن‌های بلند و زیبایی داشته باشند بهتر است برای مدتی از آن استفاده کنند. ماسک‌های خانگی ناخن تأثیر به‌سزایی در سلامت آن‌ها دارند و مواد مغذی را به ناخن‌ها می‌رسانند.

ماسک تقویت کننده ناخن

تقویت کنندۀ ناخن

با کمک ماسک تقویت کننده ناخن می‌توانید امیدوار باشید که ناخن‌هایی محکم و زیبا خواهید داشت. داشتن دست‌هایی جوان و زیبا برای هر خانمی لازم و واجب است. دست‌های شما سنتان را آشکار می‌کنند و ناخن‌هایتان تأثیر فوق‌العاده‌ای در زیبایی دست‌هایتان دارند. یک راه برای مراقبت از ناخن‌ها استفاده از مکمل‌های غذایی شامل زینک و پروتئین و آهن است؛ موادی که لازمۀ داشتنِ مو و پوست و ناخن‌های زیبا و سالم هستند. اما غیر از تقویت درونی باید به ظاهر ناخن‌ها هم رسیدگی کنید. با مانیکور درست و به‌موقع و همچنین استفاده از ماسک‌های خانگی، آن‌ها را تقویت کنید.

ماسک ژلاتین تقویت کننده ناخن

بزرگ‌ترین حُسن این ماسک سادگیِ آن است. تنها موادی که برای تهیۀ این ماسک به آن نیاز دارید، پودر ژلاتین و آب است. در یک‌دوم فنجان آب جوش، یک‌دوم قاشق پودر ژلاتین را بریزید و هم‌بزنید تا پودر ژلاتین کاملاً در آن حل شود. بعد از اینکه مخلوط کمی خنک شد، انگشتانتان را داخل آن قرار دهید و بگذارید به‌مدت پنج دقیقه در محلول بمانند. بعد از گذشت این زمان، دست‌هایتان را خارج کرده و روی ناخن‌ها را ماساژ دهید. این کار را دوبار در هفته و به‌مدت شش ماه تکرار کنید و تأثیر فوق‌العاده آن را ببینید. ماسک ژلاتین، ماسکی کاملاً بی‌ضرر و البته مؤثر در تقویت ناخن‌هاست.

ویدئوی بالا را ببینید تا با طرز تهیه ماسک خانگی تقویت کننده ناخن آشنا شوید.

نوشته ماسک خانگی تقویت کننده ناخن برای رشد سریع‌تر آن‌ها اولین بار در مجله آنلاین روزچین. پدیدار شد.

مطالب مرتبط