انیمه Black Clover (  شبدر سیاه ) پاییز ۹۶ ( اکتبر ۲۰۱۷ ) شروع به پخش خواهد کرد.
داستان این انیمه به انیمه های ناروتو و فیری تیل شباهت دارد، پس اگر از طرفداران این نوع انیمه ها هستید یک ماجراجویی دیگر منتظر شماست!
مانگای این انیمه از سال ۲۰۱۵ در حال پخش است و در سایت MAL نمره خوب ۷٫۵۳ دریافت کرده است.

استودیوی سازنده، Studio Pierrot می باشد که انیمه های بزرگی همچون Naruto ( ناروتو ) و Bleach ( بلیچ ) و Tokyo Ghoul ( غول توکیو ) را تولید کرده است!

کارگردانی این سری توسط یکی از جوانترین کارگردانان انیمه به نام Yoshihara Tatsuya ( تاتسویا یوشیهارا ) انجام خواهد شد که آثاری همچون Monster Musume no Iru Nichijou, Namiuchigiwa no Muromi-san و Long Riders و چند قسمت از انیمه های دیگر مانند SKET Dance را در کارنامه دارد.

تنظیم داستان به Fudeyasu Kazuyuki ( کازویوکی فودِیاسو ) سپرده شده که از کارهای او میتوان Ben-To, Denki-gai no Honya-san, Gochuumon wa Usagi desu ka و قسمت هایی از انیمه هایی مانند Claymore, Bleach و JoJo no Kimyou na Bouken نام برد.

صداپیشه های اصلی این اثر : Kajiwara Gakuto ( جاکوتو کاجیوارا ) صداپیشه نقش Asta ( آستا )
و Yuuki Kana ( کانا یوکی ) صداپیشه نقش Silva, Noelle ( نوئل سیلوا )
و Shimazaki Nobunaga ( نوبوناگا شیمازاکی ) صداپیشه نقش Yuno ( یونو )

ژانرهای این انیمه : اکشن, کمدی, فانتزی, جادو, شونن

خلاصه داستان:

آستا و یونو در بدو تولد در یک کلیسا رها شدند و به شکل جدا نشدنی با هم رشد کردند. در روزگار کودکی آنها با یکدیگر عهدی بستند تا بر سر امپراتور جادوگران شدن رقابت کنند. هرچند، وقتی بزرگ شدند تفاوتهایی بین آنها آشکار شد. یونو نابغه ای با قدرت جادوگری و تسلط بالا بود، درحالی که آستا به کلی نمیتوانست از جادو استفاده کند. ولی تلاش میکرد کمبود خود را با تمرین فیزیکی جبران کند. وقتی آنها در سن ۱۵ سالگی گریمورشان را دریافت کردند، یونو کتابی شگفت انگیز با شبدر چهار برگ دریافت کرد (به اکثر مردم شبدر سه برگ میرسد)، درحالی که به آستا هیچ چیز نرسید. هرچند، وقتی یونو در خطر بود حقیقت در مورد قدرت آستا نمایان شد؛ به او یک گریمور با شبدر پنج پر رسید، یک “شبدر سیاه”! اکنون دو دوست پا در عرصه جهان میگذارند، هردو با هدفی یکسان!

نوشته معرفی انیمه Black Clover ( پاییز ۹۶ ) اولین بار در هارمونی مگ پدیدار شد.

مطالب مرتبط