در اینجا به معرفی کامل سریال ایرانی تازه ساخت «عالیجناب» می پردازیم. سریال عالیجناب یک مینی سریال ۶ قسمتی است که در ژانر هیجانی و اجتماعی در قالب شبکه نمایش خانگی و اینترنت منتشر خواهد شد. فصل اول این سریال در تاریخ دوشنبه ، سیزدهم آذر سال ۹۶ پخش خواهد شد.

پروژه ساخت عالیجناب به کارگردانی «سام قریبیان» که اثری مانند «۳۶۰ درجه» را در کارنامه کاری خود دارد و تهیه کنندگی مشترک «مسعود رضایی» و «علی حضرتی» در بیست و یکم شهریور ماه سال ۹۵ شروع شد. و بیش از ۴۵ روز در پیش تولید بودن سرانجام پس از سه ماه تصویربرداری به پایان رسید. ساخت فصل اول این پروژه که تنها ۶ قسمت است به صورت کامل پایان یافته و فیلم نامه فصل دوم آن هم در ۷ قسمت نوشته شده و بعد از پخش فصل اول شروع به ساخت خواهد کرد.

از حواشی این سریال میگویند عالیجناب قرار بود همزمان با رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ در شبکه خانگی منتشر شود ولی متاسفانه امکان نیافت.

از بازیگران اصلی که در این مینی سریال ایفای نقش کردند میتوان به حسین یاری اشاره کرد که بعد از پروژه موفق «عاشقانه» برای بار دوم به شبکه های خانگی باز میگردد نام برد و امید میرود که سریال موفق دیگری منتشر شود.

از دیگر بازیگران این سریال میتوان : سعید آقاخانی ، امیر آقایی ، حسین پاکدل ، حسین یاری ، سحر دولتشاهی ، لیلا اوتادی ، آزاده صمدی نام برد.

نگاهی به داستان :

سریال «عالیجناب» داستان رقابت انتخاباتی دو کاندیدای رئیاست جمهوری را روایت میکند.

دکتر احمد ملک پس از انجام مناظرات انتخاباتی با رقیب خود مهندس صفاریان و برگزاری انتخابات به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران انتخاب می‌شود. تلاش او برای امضای معاهده‌ای مهم موافقان و مخالفان زیادی دارد. ۴۸ ساعت قبل از برگزاری اجلاس، تهدیدات علیه خانواده او، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد. دکتر ملک باید بین حفظ امنیت خانواده و امضای معاهده یکی را انتخاب کند.

 

برای دانلود سریال عالیجناب اینجا کلیک کنید.

برای دیدن تریلر سریال «عالیجناب» اینجا کلیک کنید.

 

برای دیدن عکس ها در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید.

 

معرفی سریال عالیجناب

نوشته معرفی سریال عالیجناب اولین بار در هارمونی مگ پدیدار شد.

مطالب مرتبط