فیلم سینمایی “جن زیبا” با بازی “فرهاد اصلانی” و بازیگر مشهور ترکیه “نورگل یشیلچای” به کارگردانی “بایرام فضلی” و تهیه کنندگی “مهرداد فرید” جلوی دوربین رفته و تمام صحنه های فیلم سینمایی “جن زیبا” در اصفهان روایت و فیلمبرداری شده و به اتمام رسیده است و باید منتظر اکران این فیلم ماند.

از حواشی جالب فیلم “جن زیبا” حضور “نورگل یشیلچای” بازیگر زن سرشناس ترکیه ای که در ایران او را با سریال هایی چون “عشق و جزا”، “گوزل” و “ماه پیکر”می شناسیم در این فیلم است .

 

“مهرداد فرید” تهیه کننده فیلم “جن زیبا” با انتشار تصاویری از بازیگران جن زیبا نوشت:

سکانسهای بارانی فیلم جن زیبا فیلمبرداری شد. سکانس های سختی بود و دلیلش هم سرمای شبانه منطقه کویری اصفهان بود که درست مثل گرمای روزانه اش کلافه کننده است. حالا فکرش را بکنید که با باران ساختگی که با آب لوله کشی شهر تامین میشود، بازیگران را خیس کنید. خب نتیجه اش میشود لرزیدن و سرماخوردگی. در این حالت تمرکز در بازی و پرهیز از عصبیت قدرت روحی بالایی را می طلبد که خوشبختانه دو بازیگرمان این ویژگی را داشتند. از برنامه ریز علی تهرانی خواسته بودیم تا ابتدا سکانسهای بارانی را در دستور کار قرار دهد تا با سرمای نیمه پاییز مواجه نشویم اما سرمای این شبها نیز طاقت فرسا بود ….

 

 

فیلم “جن زیبا” با بازی “فرهاد اصلانی” و “نورگل یشیلچای” موضوعی اجتماعی با رگه های طنز دارد که برای نمایش در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تولید شد.

 

تست گریم “فرهاد اصلانی” در فیلم جن زیبا:

 

تست گریم “نورگل یشیلچای” در فیلم جن زیبا:

 

نورگل یشیلچای” در مورد ویژگی نقشی که در این فیلم ایفا می‌کند، گفته است:

«از آنجا که شخصیت دلارام از ابتدای تولد ناشنوا و لال نبوده، بنابراین باید برای آواهایی که از دهان او هنگام واکنش و یا تلاش برای بیان کردن موضوعی، شنیده می‌شود، تمرین کنم«.

 

 

هنوز هیچ تیزر و خلاصه داستانی و تاریخ اکرانی از این فیلم پخش نشده است.

 

 

 

 

نوشته معرفی فیلم جن زیبا اولین بار در هارمونی مگ پدیدار شد.

مطالب مرتبط