مدافع سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال ممنوع‌التصویر شده است اما می گوید این خبر را فقط در رسانه ها و شبکه های اجتماعی خوانده و چیزی به او ابلاغ نشده است.

به گزارش تابناک ورزشی، علی انصاریان که بعد از پایان دوران بازی ، به سینما روی آورد و حتی کارگزدانی را هم تجربه کرده است، با مشکل جدیدی مواجه شد. او که مدتهاست در هیچ برنامه صداوسیما از شبکه های مختلف حضور نداشته، گفته می شود به دلیل حواشی یک ویژه برنامه ورزشی طی برگزاری جام جهانی روسیه در تابستان سال جاری در شبکه اینترنتی مجبور به تحویل دادن این برنامه شده است، اجازه ورود به سازمان صداوسیما را ندارد و ممنوع‌التصویر شده است.

علی انصاریان برادرزاده واعظ معروف مذهبی، شیخ حسین انصاریان است و در چند فیلم سینمایی هم ایفای نقش کرده است که این اقداماتش با مخالفت این چهره مذهبی مواجه شد.

انصاریان می گوید:«قضیه از روز جمعه شروع شد. من به یک برنامه تلویزیونی دعوت شده بودم. طبق معمول برای حضور دربرنامه های تلویزیونی مراحل استعلام ، کارهای اداری و غیره باید سپری شود تا یک مهمان بتواند در برنامه حضور پیدا کند. به همین دلیل می‌دانستم که این کارها زمان زیادی می برد و چندان پیگیر ماجرا نبودم تا اینکه متوجه شدم استعلام نام من برای حضور در شبکه جواب مثبت نگرفته است.»

وی ادامه داد:« من در این برنامه حضور پیدا نکردم . این مساله را هم با کسی در میان نگذاشتم اما چند ساعت پیش برای خود من هم خبری ارسال شد که اعلام می کرد علی انصاریان ممنوع التصویر شده است. هنوز از طرف مسئولان تماسی نداشتم که عنوان کنند که ممنوع التصویرهستم. مصاحبه ای هم با مدیران درباره تایید ویا تکذیب این خبر نخواندم. خودم هم نمی توانم به طور حتم بگویم که این خبر صحت دارد یا خیر.»

انصاریان گفته است:«اگر ممنوع التصویرهم باشم نمی دانم که به چه دلیلی این تصمیم گرفته شده است .اگر به خاطر ویژه برنامه «آیو» این مشکلات پیش آمده است باید بگویم که من در این برنامه، نهایت سعی خود را کردم که مردم کشورم را شاد کنم، اجرایی هم خلاف عرف نداشتم. هدف اصلی من خنداندن و شاد کردن مردم در آن موقعیت بد اقتصادی بود.»

نوشته واکنش علی انصاریان به ممنوع‌التصویری اش اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

مطالب مرتبط