سریال «بچه‌های گروهان بلال» به کارگردانی عبدالرحمن شلیلیان، نویسندگی حسین حکمت جو و تهیه کنندگی عزیز علیزاده در هفته دفاع مقدس از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش مهر، عزیز علیزاده تهیه کننده سریال «بچه‌های گروهان بلال» با اشاره به قصه داستان این سریال گفت: ما در جبهه و جنگ تعدادی نوجوان داشتیم که داوطلبانه عازم جبهه می‌شدند و در آنجا آموزش می‌دیدند و چون سنشان به سن قانونی نرسیده بوده، مرخص شده و به شهر خود برمی‌گشتند و قصه سریال ما درباره همین نوجوانان است.

وی ادامه داد: «بچه‌های گروهان بلال» اولین سریالی است که به مهندسی رزمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌پردازد و ما تمام تلاشمان را به کار بستیم تا این سریال مورد رضایت مخاطبان واقع شود.

این تهیه کننده درباره حضور بازیگران نوجوان در این سریال نیز بیان کرد: بازیگران نوجوان ما ۲۵ نفر هستند و همه به یک اندازه در سریال به ایفای نقش می‌پردازند. بهنام داوری، امیرحسین ابراهیمی، عبدی سالار قوامی، پیمان نوری، حسین عبدالمنافی، آرمان نژادعلیرضایی، رضا خلجی، محمدرضا نیکخواه، محمد کرمی، سورنا بایراملو، محمد بهاران صفت، بینامین صیادی، داریوش مهربان، علیرضا زیوری از جمله این بازیگران هستند.

این تهیه کننده در پایان گفت: لوکیشن اصلی این سریال شهرک سینمایی دفاع مقدس بود و سریال به مدت ۴ ماه در آنجا مقابل دوربین رفت.

محمد حاتمی، مهرداد ضیایی، ‌شهرام قائدی، امیررضا دلاوری، ارژنگ ‌امیرفضلی، کاوه خداشناس، ایمان صفا، علی نعمت اللهی، حسین توشه از بازیگران اصلی این سریال هستند.

«بچه‌های گروهان بلال» به کارگردانی عبدالرحمن شلیلیان، نویسندگی حسین حکمت جو و تهیه کنندگی عزیز علیزاده در ۱۰ قسمت از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

نوشته پخش «بچه‌های گروهان بلال» به هفته دفاع مقدس می‌رسد اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

مطالب مرتبط