دیدار اسپانیا –کرواسی از لیگ ملت های اُروپا

مسابقه «اسپانیا-کرواسی» سه شنبه ۲۰ شهریور از ساعت ۲۳:۱۵ به صورت مستقیم از شبکه سه سیما پخش خواهدشد .
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، این رقابت از سری مسابقات لیگ ملتهای اروپاUEFA Nations League 2018-2019 )) است که در ورزشگاه مانوئل مارتینز والروشهر الچه اسپانیا برگزار خواهد شد . گزارشگر این رقابت فرشاد محمدی مرام است .
این مسابقه در قالب برنامه گزارش ورزشی کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست به تهیه کنندگی حسین زکایی پخش خواهد شد .

 

کاظم احمدزاده با «مغناطیس» به شبکه یک آمد
به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، اجرای این برنامه را کاظم احمدزاده از مجریان با سابقه تلویزیون برعهده خواهد داشت و اولین ویژه برنامه را در شبکه یک روی آنتن خواهد برد. موضوع برنامه مغناطیس،گفتگو با تازه مسلمان شدگان غیر ایرانی است که در جای جای دنیا به دین اسلام و تشیع گرویدند. قالب برنامه گفتگو محور است و در هر قسمت یک یا دو نفر بعنوان مهمان در برنامه حضور خواهند داشت. مهمانان، افرادی هستندکه تحت تاثیر واقعه عاشورا، به دین اسلام مشرف شدند. مغناطیس در پی نگرش، برداشت و نگاه این افراد به امام حسین(ع) و موضوع عاشوراست. حمیدرضا عطارد تهیه کننده این ویژه برنامه درخصوص علت انتخاب مغناطیس برای این برنامه گفت: هدف ما در این برنامه بررسی بُعد جهانی شخصیت اباعبدالله الحسین(ع) هست و از آنجایی که مهمانان ما همگی غیر ایرانی هستند، چگونگی جذب آنها به تشیع و اسلام از مسیر امام حسین و عاشورا، واکاوی می شود. این تهیه کننده تصریح کرد: انتخاب نام مغناطیس هم برگرفته از سخنان مقام معظم رهبری است که فرمودند: شروع جاذبه مغناطیس حسینی در روز اربعین است. جابربن عبدالله را از مدینه بلند می کند و به کربلا می کشد، این همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن های متمادی در دل من و شماست. عطارد در پایان گفت: مهمان اولین برنامه مغناطیس یک مسلمان آرژانتینی به نام سانتیاگو پاز است که در شهر سالوادور زندگی می کند.

ویژه برنامه محرمیمغناطیس کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که از امشب ۲۰ شهریور هر شب ساعت ۲۳:۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه روی آنتن می رود

 

آمار مخاطبان «خندوانه»

برنامه خندوانه بیش از ۶۵ درصد از مخاطبان تهرانی را پای تلویزیون می نشاند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، نتایج نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما در خصوص میزان بینندگان برنامه خندوانه نشان داد افزون بر ۶۵ درصد از مخاطبان تلویزیون در تهران برنامه خندوانه را تماشا می کنند.

گفت و گوی محققان مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما با مخاطبان تهرانی نشان داد ۶۵/۶ درصد این افراد با اشتیاق برنامه خندوانه را دنبال کرده اند . بر اساس این مطالعه حضور جناب خان محبوب ترین بخش برنامه را تشکیل می دهد.جناب خان  ۷۳/۲ درصد محبوبیت در میان مخاطبان داشته است و خنداننده های برنامه در رده بعدی محبوبیت برای مخاطبان قرار دارند.

رامبد جوان ۹۶/۳درصد رضایت مخاطبان را در اجرای برنامه کسب کرده و برخوردهای مودبانه با مخاطب و حاظران در استودیو و  حفظ احترام مهمانان برنامه،از علل محبوبیت وی در اجرای خندوانه عنوان شده است .

۸۹ درصد از بینندگان این برنامه در پاسخ به پرسشگران درباره علل تماشای خندوانه ، ایجاد نشاط را علت تماشای آن دانسته اند و در حد زیاد و خیلی زیاد از این موضوع ابراز رضایت کرده اند .

مخاطبان ضمن ابراز رضایت از بخش خنداننده شو و تسلط مربیان این مسابقه ، انتخاب برترین ها با رای مردم را از ویژگی های این بخش عنوان کرده اند .

در کل برنامه خندوانه در نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار از مخاطبان تهرانی ، به علت رعایت شئونات در کنار ایجاد شادی در میان مردم با رضایت ۹۴/۸ درصدی مخاطبان  مواجه شده است.

این برنامه همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تا پایان ماه صفر پخش نخواهد شد.

 

تغییر نام ویژه برنامه محرمی شبکه یک
ویژه برنامه محرمییار هفتاد و سوم به هفتاد و سومین نفر تغییر نام داد.
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، حامد پورحامدی، تهیه کننده، از تغییر نام برنامه محرمی شبکه یک خبر داد.او گفت ویژه برنامه محرمی شبکه یک از یار هفتاد و سوم به هفتاد و سومین نفر تغییر نام داد و امشب ۲۰ شهریور و در اولین برنامه، دکتر محسن اسماعیلی در خصوص موضوع مُسلم و ولی شناسی گفتگو خواهد کرد. کارشناس مجری این برنامه حجت الاسلام سید علی اصغر علوی است و بخش شعر خوانی و متن خوانی از اشعار و متون منتخب آیینی را حامد عسگری و بخش مقتل خوانی را سیدیاسین حجازی اجرا خواهند کرد.
یار هفتاد و سوم کاری از گروه معارف اسلامی شبکه یک سیما است که هر روز پس از بخش خبری ساعت ۱۹ روی آنتن می رود

 

رادیو و بررسی شفافیت های مالی در سینما
رادیو اقتصاد در برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ» سه شنبه ۲۰ شهریور، با شفافیت های مالی در صنعت سینما در خدمت شما شنوندگان محترم خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، رمضانعلی حیدری خلیلی معاون مالی اداری سازمان سینمایی فارابی و عضو شورای اقتصاد سینما به همراه علیرضا تابش رئیس سازمان سینمایی فارابی در برنامه سه شنبه ۲۰ شهریور، درباره شفافیت های مالی در صنعت سینما با یکدیگر گفت و گو می کنند.
بررسی وضع موجود، نقش و تاثیر شفافیت در بهبود و رونق تولیدات سینمایی کشور، بررسی چالش ها و مشکلات موجود، بررسی اقدامات انجام شده، راهکارها از دیگر موضوعات قابل طرح در این برنامه خواهد بود.
برنامه اقتصاد حوالی فرهنگ کاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه کنندگی فرزانه صادقیان است که شنبه ساعت ۲۲:۰۰، به مدت ۶۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

نوشته چند خبر از صدا و سیما اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

مطالب مرتبط